ibuild
en

НА ЦЕРЕМОНІЇ НАГОРОДЖЕННЯ ПРЕМІЇ IBUILD ВРУЧИЛИ ДЕРЖАВНІ НАГОРОДИ!

Під час церемонії нагородження IBUILD (13 жовтня) відзначили і переможців державного конкурсу на кращі будинки та споруди 2016 року. Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе та Перший заступник Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України Валерій Філончук привітали всіх присутніх та вручили почесні статуетки лауреатам:

  •  Департаменту капітального будівництва Донецької облдержадміністрації у номінації «Краща будівля дошкільного навчального закладу». Об’єкт - Дитячий садок «Аліса» з встановленням блочної міні-котельні у смт. Мангуш Першотравневого району Донецької області.
  • Корпорації «Альтіс Констракшн» у номінації «Краща будівля торгівельного призначення». Об’єкт - реконструйована будівля ЦУМу у м. Києві.
  •  Національному юридичному університету імені Ярослава Мудрого у номінації «Краща будівля закладу освітнього призначення». Об’єкт - Бібліотечний корпус з блоком навчальних аудиторій та трансформаторною підстанцією з виділенням черг будівництва в м. Харків.
  •  Компанії «КАН Девелопмент» у номінації «Кращий багатофункціональний висотний комплекс». Об’єкт - Житлово-офісний центр «Tetris Hall» у Печерському районі м. Києва.
  •  Управлінню капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації у номінації «Краща будівля медичного призначення». Об’єкт - Неонатальний блок обласної клінічної лікарні в м. Дніпро.

Нагадаємо, що конкурс на кращі будинки та споруди 2016 року був проведений цього літа Міністерством регіонального розвитку будівництва та ЖКГ України та Державної архітектурно-будівельної інспекції України за підтримки Конфедерації будівельників України.