ibuild
en

Переваги

Будівельна премія IBUILD — це Премія Змін на Краще! Ми будемо відзначати тих, хто зумів впродовж року змінити себе, змінити свій бізнес, змінити життя людей, змінити на краще своє місто і свою країну!

Запрошуємо усіх сильних духом і сильних ділом, хто кинув виклик канонам та правилам, хто творить Майбутнє, взяти участь у премії IBUILD!

 

ЕКСКЛЮЗИВНІСТЬ премії IBUILD, яка за рівнем організаторів, учасників, покриття, якості проектів та вагомістю номінантів не має аналогів в Україні.

БЕЗДОГАННА РЕПУТАЦІЯ, заснована на об’єктивності оцінювання та принципових критеріях відбору номінантів: гідності, чесності та професійності учасників премії IBUILD. Для галузі важлива репутація кожного переможця премії, адже з цього складається імідж IBUILD загалом.

НАГОРОДЖЕННЯ КРАЩИХ. Отримати премію IBUILD — означає показати найвищий результат діяльності у своїй царині за минулий рік. Отримати статуетку IBUILD — означає бути кращим.

ПОСИЛЕННЯ ІМІДЖУ УЧАСНИКА. Вагомість бренду IBUILD потужно впливає на ім’я переможця. Право володіти статуеткою IBUILD посилює позитивний імідж в очах аудиторії.

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ. Перемога в премії IBUILD привертає увагу до об’єкта будівельної галузі та є свідченням якості, надійності та відповідальності!

ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ. Премія IBUILD дає змогу бути впізнаним серед провідних девелоперів та будівельників України, серед громадськості.

ДОВІРА АУДИТОРІЇ. Перемога в премії IBUILD пробуджує у громадськості, членів будівельного сектору та держави довіру до Вас та Вашого бізнесу.

БУТИ РІВНИМ СЕРЕД КРАЩИХ. Учасники та переможці премії — це провідні компанії та найбільш визначні діячі будівельної галузі. Бути серед них — означає бути в авангарді розвитку нашої країни.

ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ПРОВЕДЕННЯ церемонії. На учасників премії чекає офіційна церемонія нагородження за участі перших осіб профільних державних установ та найбільш визначних діячів будівельної галузі. Також — повноцінна зйомка і пряма трансляція заходу, вишуканий бенкет, невимушене спілкування та цікава концертна програма.  

АВТЕНТИЧНІСТЬ. Володіння статуеткою IBUILD підтверджується іменним сертифікатом із власним порядковим номером. Переможець премії IBUILD має право користуватися брендом IBUILD, використовуючи два різних формати логотипу IBUILD — для поліграфії, зовнішньої реклами, сувенірної продукції тощо та для електронних носіїв. Правила користування детально описані в IBUILD–логобук, що надається переможцю.

PR В КАНАЛАХ КОМУНІКАЦІЇ ІНФОРМАЦІЙНИХ ПАРТНЕРІВ. Інформація про перемогу у премії висвітлюється у каналах комунікації КБУ: офіційна соціальна сторінка КБУ в fb, офіційний сайт КБУ kbu.org.ua (10 000 оригінальних користувачів на місяць), сайт премії IBUILD ibuid.ua (2 700 оригінальних користувачів на місяць), інтер’єр медіа-зали КБУ (постер з переліком переможців), закрита vip–розсилка серед членів КБУ (5 600 абонентів – власники та акціонери бізнесу, топ-менеджери), на шпальтах Фокус, Інтерфакс– Україна; Юридична практика, Першій Діловий; Портал столичної нерухомості –100reality; Commercial Property; AW–Term; Buildportal; Profbuild; Будівельний журнал; Domic.ua; Property Times, DOM.Ria, M3.