ibuild
en

Переваги

Будівельна премія IBUILD — це Премія Змін на Краще! Ми будемо відзначати тих, хто зумів впродовж року змінити себе, змінити свій бізнес, змінити життя людей, змінити на краще своє місто і свою країну!

Запрошуємо усіх сильних духом і сильних ділом, хто кинув виклик канонам та правилам, хто творить Майбутнє, взяти участь у премії IBUILD!

 

ЕКСКЛЮЗИВНІСТЬ премії IBUILD, яка за рівнем організаторів, учасників, покриття, якості проектів та вагомістю номінантів не має аналогів в Україні.

БЕЗДОГАННА РЕПУТАЦІЯ, заснована на об’єктивності оцінювання та принципових критеріях відбору номінантів: гідності, чесності та професійності учасників премії IBUILD. Для галузі важлива репутація кожного переможця премії, адже з цього складається імідж IBUILD загалом.

НАГОРОДЖЕННЯ КРАЩИХ. Отримати премію IBUILD — означає показати найвищий результат діяльності у своїй царині за минулий рік. Отримати статуетку IBUILD — означає бути кращим.

ПОСИЛЕННЯ ІМІДЖУ УЧАСНИКА. Вагомість бренду IBUILD потужно впливає на ім’я переможця. Право володіти статуеткою IBUILD посилює позитивний імідж в очах аудиторії.

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ. Перемога в премії IBUILD привертає увагу до об’єкта будівельної галузі та є свідченням якості, надійності та відповідальності!

ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ. Премія IBUILD дає змогу бути впізнаним серед провідних девелоперів та будівельників України, серед громадськості.

ДОВІРА АУДИТОРІЇ. Перемога в премії IBUILD пробуджує у громадськості, членів будівельного сектору та держави довіру до Вас та Вашого бізнесу.

БУТИ РІВНИМ СЕРЕД КРАЩИХ. Учасники та переможці премії — це провідні компанії та найбільш визначні діячі будівельної галузі. Бути серед них — означає бути в авангарді розвитку нашої країни.

ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ПРОВЕДЕННЯ церемонії. На учасників премії чекає офіційна церемонія нагородження за участі перших осіб профільних державних установ та найбільш визначних діячів будівельної галузі. Також — повноцінна зйомка і пряма трансляція заходу, вишуканий бенкет, невимушене спілкування та цікава концертна програма. Церемонія IBUILD-2019 буде відбуватися у Прем’єр-Паласі. 

АВТЕНТИЧНІСТЬ. Володіння статуеткою IBUILD підтверджується іменним сертифікатом із власним порядковим номером. Переможець премії IBUILD має право користуватися брендом IBUILD, використовуючи два різних формати логотипу IBUILD — для поліграфії, зовнішньої реклами, сувенірної продукції тощо та для електронних носіїв. Правила користування детально описані в IBUILD–логобук, що надається переможцю.

PR В КАНАЛАХ КОМУНІКАЦІЇ ІНФОРМАЦІЙНИХ ПАРТНЕРІВ. Інформація про перемогу у премії висвітлюється у каналах комунікації КБУ: офіційна соціальна сторінка КБУ в fb, офіційний сайт КБУ kbu.org.ua (10 000 оригінальних користувачів на місяць), сайт премії IBUILD ibuid.ua (2 700 оригінальних користувачів на місяць), інтер’єр медіа-зали КБУ (постер з переліком переможців), закрита vip–розсилка серед членів КБУ (5 600 абонентів – власники та акціонери бізнесу, топ-менеджери), на шпальтах Фокус, Інтерфакс– Україна; Юридична практика, Першій Діловий; Портал столичної нерухомості –100reality; Commercial Property; AW–Term; Buildportal; Profbuild; Будівельний журнал; Domic.ua; Property Times, DOM.Ria, M3.